Loft


Główną cechą realizacji LOFT jest jej prosta, minimalistyczna forma. Meble kuchenne osadzone są w klimacie industrialnym, w stylu dynamicznie odbierającym pole klasycznym aranżacjom. Ściany ceglano-betonowe w naturalny sposób dopełniają tło tego projektu. Podstawowym materiałem, z którego powstały szafki, jest lite drewno dębowe oraz grube forniry z tego samego gatunku.
Charakterystyczne sękate usłojenie z wypełnionymi ubytkami w szarym kolorze, zabezpieczone matową powłoką, podkreślają naturalne cechy szlachetnego materiału, jakim jest dąb.Profesjonalny sprzęt AGD znanej firmy SMEG, tworzony z najsłynniejszymi architektami świata, czyni go jednym z najbardziej rozpoznawalnych w tym przedziale produktów. Zastosowane urządzenia z kolekcji LINEA charakteryzują się szlachetną prostotą, spójnością stylistyczną oraz dużym komfortem użytkowania.
O czystość powierza dba okap FALMEC – lider w produkcji urządzeń najwyższej klasy. Model NUVOLA 140 do zabudowy w suficie dyskretnie obecny zachwyca swą efektywnością i cichą pracą. Centralnym punktem aranżacji jest wyspa kuchenna przy której mamy możliwość gotowania i zmywania.Ulubionym miejscem gości jest wygodna kanapa z widokiem na całą kuchnię. Naturalna skóra swym ozdobnym pikowaniem nawiązuje do stylu American bar, a pod swoją powierzchnią skrywa wszelkie właściwości komfortowego mebla, wprost idealnego do relaksu. Nad stołem zawisła pofabryczna lampa, tzw. „Ubot“, która po renowacji doczekała się drugiej świetności.Do wspólnego gotowania i biesiadowania powstał stół z taboretami. Ich dębowe siedziska to kontynuacja stylu głównych mebli, stalowe podstawy wykonano zapomnianą dziś techniką nitowania.Podręczny magazyn w ścianie przechowuje oraz utrzymuje w idealnym porządku masę produktów i wyposażenia kuchennego. Ergonomiczne położenie mebli sprawia, że wszystko mamy w zasięgu dwóch kroków.Wyspę kuchenną pokryto spiekiem kwarcowym firmy DEKTON. Jest to materiał w pełni naturalny, o bez konkurencyjnej odporności. Ceramiczna struktura czyni go wręcz niezniszczalnym, obojętnym na wszelkie substancje występujące w kuchni. Jest wyjątkowo odporny na zarysowania, a nawet gorące naczynia zdjęte prosto z gazu. Półmatowa powłoka zastosowanego blatu sprawia wrażenie surowego betonu o porowatej strukturze – w rzeczywistości blat jest gładki i łatwy w utrzymaniu.